Miley Cyrus, Selena Gomez & Demi Lovato ©
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miley Cyrus, Selena Gomez & Demi Lovato ©

Ovo je Srpski 4um o ove tri divne Disney zvezde :D Lepu zabavu želi vam Admin Team!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Zašto nećete da se reg?

Ići dole 
AutorPoruka
Selena Gomez Fan
Admin
Selena Gomez Fan


Broj poruka : 151
Points : 290
Reputation : 2
Datum upisa : 16.06.2009

Zašto nećete da se reg? Empty
PočaljiNaslov: Zašto nećete da se reg?   Zašto nećete da se reg? EmptySre Jun 17, 2009 7:22 pm

Pa zašto?
Nazad na vrh Ići dole
https://lledslfsdfsdgssdg.forumsr.net
Rosalie
Gost




Zašto nećete da se reg? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto nećete da se reg?   Zašto nećete da se reg? EmptyNed Jul 05, 2009 2:08 pm

Moram da kazhem da na forumu ima par dosta neprijatnih osoba... (adminka i jos neka devojka) zbog cega i ne posecujem vise forum...

btw. 1 pitanje?? zasto ste me obrisale ? Ne Razumem
Nazad na vrh Ići dole
Selena Gomez Fan
Admin
Selena Gomez Fan


Broj poruka : 151
Points : 290
Reputation : 2
Datum upisa : 16.06.2009

Zašto nećete da se reg? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto nećete da se reg?   Zašto nećete da se reg? EmptyNed Jul 05, 2009 5:11 pm

Koja adminka?
Ja te nisam obrisala!
Nazad na vrh Ići dole
https://lledslfsdfsdgssdg.forumsr.net
Rosalie
Gost




Zašto nećete da se reg? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto nećete da se reg?   Zašto nećete da se reg? EmptyPon Jul 06, 2009 8:38 pm

Aneta...or something like that.... uglavnom, neko me je obrisao jer mi pishe da korisnik ne postoji.... ne nisam pogreshila ni pass ni nick i zaista ne kapiram shto bi neko to uradio ... al dobro... ne verujem da cu vishe dolaziti.... byeee

i ewo neke zamerke na forum, nemojte pogreshno da shvatite, ne govorim ovo jer sam ljuta... ;]

~ malo vam je glupo da u one grupe (Milezz, Demi, Sell) ubacujete samo one koji ce uredjivati taj deo.... bolje da to budu fan grupe kao i na ostalim forumima.... a za uredjivanje izaberite moderatore....ne moraju da budu global.....

~baner vam je ogroman...milim jeste veoma lep, ali smanjite ga malo, ovako izgledam kao kvadrat, a treba vishe da lichi na pravougaonik...

~i takodje mislim da su vam ove new i no new ikonice prevelike.....

ponavljam, ovo su dobronamerne kritike, a da sam ljuta, stvarno jesam....
Nazad na vrh Ići dole
Bojana
Gost




Zašto nećete da se reg? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto nećete da se reg?   Zašto nećete da se reg? EmptyPet Nov 13, 2009 2:26 pm

uz ovakav look me ne cudi sto se niko skoro ne registruje
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zašto nećete da se reg? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto nećete da se reg?   Zašto nećete da se reg? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zašto nećete da se reg?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Miley Cyrus, Selena Gomez & Demi Lovato © :: Trash :: Gosti-
Skoči na: